Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
LMD.PL Improves Your Work

Internet to medium o zasięgu globalnym - każda firma, nawet ta najmniejsza może stać się firmą o zasięgu światowym. Działania marketingowe w sieci stanowią ważny element kreowania marki oraz budowania trwałych relacji z klientem. Internet to kanał informacyjny, który umożliwia promocję firmy, towarów i usług, otwiera nowe możliwości komunikacji z klientami.

Podstawą marketingu internetowego jest firmowy serwis internetowy, który pozwala zbudować i utrwalić wizerunek marki, a także zwiększyć zasięg sprzedaży i otworzyć rynki zbytu.

Przy realizacji projektów wykorzystujemy autorskie oprogramowania z rodziny Improver®. Opracowane i wdrożone przez LMD.PL rozwiązania umożliwiają m.in. edycję teści serwisu, zapewniają kontrolę nad przebiegiem procesów decyzyjnych w firmie, umożliwiają zarządzanie informacją oraz usprawniają komunikację wewnętrzną.Oferujemy Państwu:


Strony internetowe z wykorzystaniem technologii HTML/Flash.

HTML umożliwia estetyczne połączenie tekstu i statycznej grafiki.
Serwis w technologii HTML charakteryzuje stosunkowo krótki czas
wykonania, łatwość wprowadzania modyfikacji oraz niewysoki koszt.

Serwis wykonany w technologii Flash cechuje dynamika, sprawia
on wrażenie wyświetlanego filmu, dziejącej się "akcji", płynnej zmiany
obrazów i tekstów. Wykonanie serwisu w technologii Flash jest
czynnością pracochłonną, jeśli jednak efekt wizualny jest dla Państwa priorytetem - z całą pewnością możemy go zarekomendować.

Połączenia dwóch technologii HTML i Flash dokonujemy poprzez
umieszczenie w strukturze opartej o HTML elementów zbudowanych
we Flashu. Są to zazwyczaj elementy graficzne urozmaicające serwis
- bannery, ilustracje, animacje, mapy itp.

Na Państwa życzenie dostosujemy serwis do urządzeń mobilnych (telefony komórkowe, PDA, iPAD)

 

Improver©CMS jest autorskim rozwiązaniem opracowanym i wdrożonym przez LMD.PL, który umożliwia samodzielne zarządzanie treścią serwisu internetowego.

System CMS (ang.: Content Management System, pol.: System Zarządzania Treścią) pozwala autoryzowanemu użytkownikowi na dokonanie samodzielnie dowolnej zmiany na swoich stronach internetowych w dowolnym, wybranym przez niego momencie.

Do wprowadzenia zmian nie jest wymagana żadna wiedza specjalistyczna ani znajomość jakiegokolwiek programu.

Redakcja nastęuje poprze edytor graficzny.Wygląd strony panelu administracyjnego jest analogiczny do wyglądu finalnego, co pozwala kontrolować wprowadzane zmiany.

Zobacz wersję demo 

 

Pozycjonowanie jest najlepszą i najskuteczniejszą metodą promocji strony w Internecie.

Sam proces pozycjonowania polega na optymalizacji kodu strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, a przede wszystkim stosowaniu różnych technik mających sprawić, że po wpisaniu określonego słowa/frazy to "nasza" strona pojawi się na pierwszych miejscach na liście wyników.

Na efekty pozycjonowania trzeba poczekać w zależności od wyszukiwarki w jakiej chcemy uzyskać wysoką pozycję oraz od częstotliwości występowania danego słowa/frazy w Internecie.

 
Usługa/opcja HomeStartStandardProfessional
Domeny 5 10 b.o. b.o.
Subdomeny b.o. b.o. b.o. b.o.
Utrzymanie serwerów DNS + + + +
Bazy Danych (MySQL, PostgreSQL) - 1 3 5
Transfer roczny 10GB 36GB 60GB 120GB
Powierzchnia dysku 0,5GB
1,3GB
2,5GB 5GB
Abonament roczny 80zł+VAT
150zł+VAT
300zł+VAT 600zł+VAT

 

Domeny internetowe są to adresy, pod którymi strony WWW, serwery FTP czy konta poczty elektronicznej są dostępne w Internecie.

 


Rodzaje serwisów internetowych:


Jest to prosty serwis składający się od 1 do 4 podstron, na których zawarte są zazwyczaj informacje dotyczące: firmy, jej profilu działalności oraz kontakty - mailowe czy adresowe.

 

Głównym celem serwisu tego typu jest kreatywna prezentacja firmy, jej obszarów działania, oferty produktowej, historii, możliwości rozwoju kariery itp.

Poprzez serwis firmowy lub korporacyjny w nowoczesny sposób nawiązać można kontakty biznesowe. Ten typ serwisu dedykujemy instytucjom, korporacjom, firmom oraz osobom prywatnym, dla których priorytetem jest prezentacja swojej działalności.

 

Główne jego zadanie to kreacja wizerunku oraz przedstawienie treści związanych z produktem lub też grupą produktów. Jest to specyficzny rodzaj serwisu, gdyż może on istnieć jako składowa internetowego wizerunku firmy lub niezależnie od niego. Ten typ serwisu dedykujemy instytucjom, korporacjom, firmom oraz osobom prywatnym, dla których priorytetem jest udostępnienie informacji o swoim produkcie lub grupie produktów.

 

Serwis e-commerce realizujemy w oparciu o autorski system Improver©Shop.

Serwis e-commerce poświęcony jest jednemu celowi: sprzedaży produktów za pośrednictwem sieci. Zawiera on w pełni wyeksponowane towary, dokładny ich opis czy zdjęcie.

Witryna wyposażona jest w system pozwalający na zakupy oraz system zarządzania sprzedażą. Serwis taki może przybierać formę m.in.: sklepu internetowego, systemu aukcyjnego, systemu przetargowego, systemu rezerwacyjnego czy systemy bankowego.

 

Ma na celu obsługę i przeprowadzenie szkolenia elektronicznego, umożliwia naukę w miejscach gdzie dostępny jest Internet, o dowolnym czasie i w dowolnym tempie. Dzięki dostępowi do szerokich zasobów materiałów edukacyjnych, wykorzystując technologie informatyczne oraz internetowe pozwala na redukcję kosztów szkolenia. Ten typ serwisu dedykujemy instytucjom, korporacjom, firmom oraz osobom prywatnym, dla których priorytetem jest udostępnienie swojej wiedzy w usystematyzowany sposób.

 


Aplikacje internetowe:


Moduł Newsletter pozwala na subskrybowanie nowości przez użytkowników serwisu oraz zarządzanie wysyłką informacji (e-maili) do zarejestrowanych klientów przez administratora.

Newsletter umożliwia:

budowę i modyfikację bazy danych adresów e-mail kontrahentów firmy

gromadzenie adresów e-mail w odpowiednich grupach, co umożliwia
     personalizację informacji i dostosowanie jej do potrzeb i zainteresowań
      użytkownika

informowanie o wszelkich zmianach w serwisie internetowym oraz
      działaniach firmy związanych np. z jej rozwojem, osiąganymi sukcesami, 
      z promocjami, wyprzedażami itp.

przechowywanie wysłanych wiadomości w archiwum

dzięki mechanizmom logowania i kontroli wysyłki poprzez panel
      administratora system zapewnia bezpieczeństwo wysyłania maili do
      użytkowników serwisu.

 
System partnerski służy do komunikacji pomiędzy sprzedawcą a zdefiniowaną grupą odbiorców. Umożliwia powiadamianie o nowościach i promocjach. Dostęp do systemu partnerskiego możliwy jest jedynie po zalogowaniu za pomocą unikalnego hasła. Potwierdzenie nazwy użytkownika oraz hasła zostaje wysłane na podany adres mailowy. Obie wartości muszą być unikalne, aplikacja uniemożliwia wpisanie przez różnych partnerów identycznych słów. Po prawidłowym zalogowaniu partner otrzymuje dostęp do swojego konta.

System partnerski umożliwia:

ograniczenie w dostępie do określonej treści wyłącznie dla zdefiniowanej
      grupy
posiadanie przez każdego z odbiorców indywidualnych kont, dzięki którym
      dokonywane mogą być zamówienia, potwierdzane następnie drogą
      mailową

 

Blog jest to rodzaj strony internetowej, na której autor umieszcza datowane wpisy, wyświetlane kolejno, zaczynając od najnowszego. Blog posiada system archiwizacji wpisów, możliwość komentowania wpisów przez czytelników, a także zestaw linków umieszczany w bocznej kolumnie do blogów polecanych przez autora (tzw. blogroll). Konstrukcja naszej aplikacji bloga umożliwia prowadzenie go przez pojedynczego autora lub przez grupę.

 

Forum dyskusyjne jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

Wybranym, szczególnie aktywnym użytkownikom administrator może przydzielać prawa moderatorów, które pozwalają im tworzyć nowe fora, kasować wiadomości, blokować wątki itp.

 

Czat to mechanizm umożliwiający porozumiewanie się między sobą użytkowników Internetu. Oferujemy aplikację umożliwiającą dwa rodzaje rozmowy - prywatną, której przebieg mogą śledzić tylko dwie osoby oraz publiczną, dostępną dla wszystkich zalogowanych użytkowników. W naszej wersji czata dostępne są również graficzne emotikony, stworzone dla ułatwienia ekspresji emocji.


Zobacz wersję demo

Sam przetestuj nasze
produkty! Sprawdź:
Improver©CMS


Content