Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
LMD.PL Improves Your Work

Współczesnym światem zawładnęły informatyka i Internet. Nowoczesne rozwiązania związane z technologią internetową usprawniają wykonanie codziennych czynności, sprawiając, iż nasza praca staje się bardziej efektywna i prostsza.

LMD.PL korzystając z wieloletniego doświadczenia swojego zespołu, w profesjonalny sposób zapewnia Klientom instytucjonalnym oraz indywidualnym wejście lub rozwinięcie swojej działalności w Internecie poprzez dostarczenie kompletnych gotowych rozwiązań lub też opracowanie i stworzenie nowych rozwiązań dla wymagających Klientów.

W skład zespołu tworzącego firmę LMD.PL wchodzą graficy, informatycy, analitycy oraz doradcy handlowi, których zadaniem jest dostosowanie rozwiązań proponowanych przez LMD.PL do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zespół nasz jest w stanie zaproponować Państwu kompletny system informatyczny, cechujący się zarówno bezbłędnym działaniem jak i nowoczesnym wyglądem.  Wykorzystujemy tylko te technologie, które są konieczne do tego, aby powstał produkt estetyczny, przejrzysty, logicznie zaprojektowany i przede wszystkim, podporządkowany celowi, któremu służy.

Decydując się na współpracę z firmą LMD.PL, decydujecie się Państwo na współpracę z grupą specjalistów rozwijających swoje kompetencje, tworzących nowoczesne i kompletne rozwiązania zarówno dla gigantów przemysłu lotniczego (m.in. Airbus, Boeing), samochodowego (m.in. Renault, PSA), oponiarskiego (m.in. Michelin, Dunlop) jak i dla indywidualnych użytkowników systemów informatycznych.

 

Jak działamy
 

Od Klienta oczekujemy jedynie określenia potrzeb. Opracowujemy dane kryterium lub współpracujemy z agencją reklamową Klienta. Po briefingu dobieramy funkcjonalności przyszłej realizacji. Następnie prezentujemy projekt i gotową realizację przekazujemy do testowania. Po wniesieniu przez Klienta uwag wprowadzamy poprawki i oddajemy gotowy produkt.

Content